zanzi85 - komentarze


Cytat:
"Kiedy zdarzy się zdrada, emocje łatwo jest wylać. Osobie która zdradziła pozostaje przyznać się do błędu i nigdy więcej nie robić tego, a zdradzanej pozostaje wybaczyć jej."

wiesz kiedys myślałam, że nigdy nie wybaczy zdrady, ze jesli cos takiego by sie wydarzylo to zwiazek skonczony... Pozniej jednak stało się inaczej - wybaczyłam, ale żałuje. Partner zamiast uzyć opcji :"nigdy wiecej nie robić tego" wrecz przeciwnie... "robic zawsze, przeciez mi i tak wybaczy". To był mój błąd. Kolejnym było odpłacenie mu dobrym za nadobne. Myślałam, ze jesli i ja zdradze to,że będziemy kwita, żę poczuje jak to jest, ale to się nie sprawdziło, bo to ja do tej pory czuję się z tym ochydnie, i nie moge tego zapomnieć... nie pamietam twarzy goscia, pamietam szanty, świetną zabawę, i żal rozpacz i poczucie winy...Ktoś mi kiedyś powiedział: " to i tak mała zdrada w porównaniu z tą jego, bo czym jest pocałunek w stosunku do sexu". Może i tak.. ale równie mocno gryzie sumienie... szkoda tylko ze ja nie potarfilam byc na tyle wyrafinowana jak on. To ja miałam większą nauczkę od życia... Teraz mówię to samo co kiedyś: "Nie zdradzam i nie wybaczam" I myślę ze teraz jestem silniejsza i pewna tego że dotrzymam danego sobie słowa, a kiedy ktoś mnie zapyta czy wybaczyć odpowiem, że "NIE".

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć